Правила безпечних поїздок на BlaBlaCar

Правила безпечних поїздок на BlaBlaCar

З шахраями нам не по дорозі

Основа спільноти BlaBlaCar – довіра. На жаль, інколи цим користуються шахраї. Ми дбаємо про вашу безпеку, тому зібрали правила безпечного користування платформою BlaBlaCar:

  • Не переходьте в сторонні месенджери, обговорюйте деталі поїздки лише на BlaBlaCar

Спілкуйтесь з потенційними попутниками лише в чаті на офіційному сайті чи в мобільному додатку BlaBlaCar. Не переходьте в сторонні месенджери, ми не зможемо вас там захистити в разі, якщо ви натрапите на шахрая.

  • Не переходьте за сторонніми посиланнями

Здійснюйте пошук та бронювання поїздок лише на офіційному сайті BlaBlaCar – http://blablacar.com.ua, не переходячи за сторонніми посиланнями. Будьте уважні: якщо водій в чаті надсилає вам посилання на схожий сайт, скоріш за все, це шахрай. Проігноруйте повідомлення та терміново розкажіть нам про це порушення.

  • Не робіть передоплату

Бронюєте поїздку з попутниками? Поїздки з водіями-попутниками оплачуються лише готівкою під час поїздки. Не робіть передоплату. Робити або просити про передоплату суворо заборонено. Якщо водій попросив у вас передоплату, будь ласка, завершіть розмову, скористайтесь кнопкою “Поскаржитись” та повідомте нас про це. Ми перевіримо та заблокуємо його профіль.

Купуєте квиток на автобус? Оплачуйте лише на сайті https://www.blablacar.com.ua/ або https://busfor.ua/, а також в наших офіційних мобільних додатках відразу після вибору місця і введення даних про пасажира.

Зверніть увагу! Всі листи про бронювання ми відправляємо з адреси hello@blablacar.com. Якщо Вам напишуть з адрес, які можуть бути схожими на нашу (наприклад, blablacar-work@mail.ru або blablacar_booking@gmail.com), будь ласка, ігноруйте ці повідомлення, це шахраї.

  • Не повідомляйте свої контакти до бронювання поїздки

Не повідомляйте свої контактні дані (номер телефону, електронну пошту, соцмережі) до бронювання поїздки. Не вводьте особисті дані (номер телефону, адресу, банківські дані, тощо) на підозрілих сайтах.

  • Відмовтесь від поїздки, якщо у вас немає підтвердженого бронювання на платформі. Не покладайтеся на обіцянки іншого користувача

Якщо водій змінює умови поїздки (ціну, транспорт, кількість пасажирів), скористайтесь кнопкою “Поскаржитись” у його профілі та розкажіть нам про це.

Хороших і безпечних поїздок!

Дізнатись більше

Довіра

Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Прочитайте нашу політику Cookie

Запропонувати поїздку