Поїхати на вихідні: 4 міста в Україні, де є на що подивитись

Поїхати на вихідні: 4 міста в Україні, де є на що подивитись

Декілька ідей для подорожей теплими вихідними

Сумуєте за літніми подорожами і теплом? Тоді наступні вихідні просто створені для поїздки. Адже погода готова радувати теплом, а ми – ідеями для подорожей на вихідні.

Черкаси

Місто, розташоване на Кременчуцькому водосховищі, відоме одним із найбільших в Україні мостом-дамбою. Окрім цього, Черкаси мають, чим здивувати гостей.

Загляньте у долину троянд з її декоративними озерами, фонтанами та безкраїм видом на водосховище. Обов’язково знайдіть 15-метровий сонячний годинник, де циферблатом є журавель, а цифрами – 12 стільців.

Ще одна цікава локація – водонапірна вежа інженера Шухова висотою 36 метрів. Сьогодні її часто порівнюють з Ейфелевою вежею. Всього у світі залишилось 13 таких веж.

Буддистський храм військових мистецтв “Білий Лотос” – єдиний храм такого типу в Європі, а його прототипом став храм у Лаосі. На вході вас зустрінуть фігури воїнів, які були привезені з Тибету.

Дніпро

Ми звикли, що Дніпро – це індустріальне місто. Але яка ж у нього культура.

Прогуляйтесь Катеринославським бульваром. Він неймовірно виглядає ввечері завдяки освітленню вітрин та ліхтарів. Сфотографуйтеся з пам’ятником бізнесмену та потріть сигару у його руці – це, звичайно ж, принесе фінансовий успіх.

Центр “Менора” – один із найбільших єврейських громадських комплексів у світі. Його площа складає 50 000 метрів, а у сам центр можна попасти на екскурсію та завітати на оглядовий майданчик.

Набережна є обов’язковою для відвідування в Дніпрі. Щоб гуляти було цікавіше – ось 2 цікаві факти про неї:

  • набережна вважається однією з найдовших у Європі – близько 30 км;
  • на ній розташована найдовша лавка в Україні довжиною 50 м.

Чернігів

Місто відоме пам’ятками Київської Русі та Гетьманщини і знаходиться всього у 2 годинах їзди від Києва.

Красна площа – адміністративний та культурний центр Чернігова, де знаходиться унікальна П’ятницька церква, яка була збудована ще в кінці 12 – на початку 13 століття. За свою історію церква декілька разів була зруйнована та збудована заново.

Якщо ви бажаєте дізнатись більше про історію, тоді вам до Чернігівського Валу. Тут ви знайдете церкву, оборонні споруди, 12 чавунних гармат та великий історичний парк.  

Харків

Ще одним містом, популярним серед користувачів BlaBlaCar, є Харків – місто студентів.

Центральний парк культури та відпочинку ім. Горького або харківський “Діснейленд” обов’язковий для відвідування як дітей, так і дорослих. Виділяйте на нього цілий день, адже на вас чекають понад 40 розваг, серед яких американська гірка, катапульта, Дім жахів та багато іншого.

Майдан Свободи є шостим за розмірами в Європі та п’ятнадцятим у світі і здатен вмістити населення невеликого міста. Без фото на одній з найвідоміших площ України поїздка до Харкова не буде зарахована.  

Якщо вам подобаються фонтани, тоді відправляйтеся до “Дзеркального струменя” або пам’ятника Перемоги. На початку фонтану ви побачите басейн з рівною смугою води як дзеркало, що і дало назву фонтану. А ввечері насолодіться підсвічуванням фонтану та фігурами з води.

Заощаджуйте на подорожах з попутниками

Знайти поїздку   Запропонувати поїздку

Дізнатись більше

Місця

Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Прочитайте нашу політику Cookie

Запропонувати поїздку