Найпопулярніші напрямки BlaBlaCar на новорічні свята

Найпопулярніші напрямки BlaBlaCar на новорічні свята

Кожні новорічні та різдвяні свята більшість українців святкують зі своїми рідними та близькими, вирушаючи в інші міста, щоб зібратися разом. Ми проаналізували найпопулярніші маршрути.

BlaBlaCar проаналізував дані про найпопулярніші маршрути водіїв і пасажирів сервісу за період з 15 грудня минулого року до 15 січня 2016.

Так, більшу частину поїздок користувачі запланували напередодні Нового Року – з 25 по 30 грудня, а також перед Різдвом. За статистикою, зібраної райдшеринговим сервісом, за три тижні водії запропонували попутникам більше 445 000 місць для спільних поїздок в інші міста. А середня відстань поїздки на BlaBlaCar становила 391 км або близько 4 годин.

Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Карпати та інші західні міста завжди знаходяться на перших позиціях рейтингу популярних маршрутів BlaBlaCar в Україні, тому святковий зимовий період не став винятком. Найбільша кількість людей відправлялась з Києва до Харкова, Львова, а також до Одеси. Примітно, що в топ 4 вперше увійшов маршрут з Одеси в аеропорт «Бориспіль».

Що стосується найбільш популярних причин поїздок за допомогою BlaBlaCar на Новий Рік та Різдво, користувачі соціальних мереж склали свій рейтинг, на перших місцях якого виявилися подорожі з метою:

  • Відсвяткувати Новий Рік разом з рідними
  • Відпочити з друзями
  • Зустрітися з коханими

Найпопулярніші напрямки

“Під час новорічних і різдвяних свят, коли залізні дороги в Україні перевантажені, а квитки на потяг чи автобус в останній момент купити неможливо, BlaBlaCar особливо популярний. Тому не дивно, що цієї зими стандартний пасажирський потік збільшився на порядок”, говорить керівник BlaBlaCar в Україні та Росії Олексій Лазоренко. – Також українці вибирають поїздки на автомобілі, щоб дістатися до міст, де немає залізничних та автобусних станцій, наприклад, гірськолижні курорти в Карпатах, на які дуже великий попит цієї зими. Це досить сильно впливає на загальну кількість поїздок на BlaBlaCar”.

Заощаджуйте на подорожах з попутниками!

Знайти поїздку   Запропонувати поїздку

Find out more about

Подорожі

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride