Для партнерів

Дізнайтеся про спеціальні можливості та віджети BlaBlaCar

Бажаєте розповісти вашим відвідувачам про райдшеринг як про економну та практичну альтернативу транспорту? Скористайтесь спеціальними віджетами:

Для кого віджети BlaBlaCar?

Інтегрування наших віджетів займає не більше 1 хвилини. Насамперед вони будуть корисними готелям, університетам, фестивалям, популярним туристичним місцям тощо.

Також ми шукаємо сайти-парнери, яким буде корисно впровадження наших API або віджетів.

Якщо ви власник сайту, який надає наступні послуги:

  • пошук квитків чи розклад руху потягів або автобусів;
  • пошук квитків на концерти/фестивалі/міжнародні події;
  • пошук та бронювання готелів чи квартир подобово,

тоді пропонуємо впровадити наше API, за допомогою якого ваші користувачі матимуть можливість доїхати до міста призначення в зручний час, швидко та комфортно. API віддає інформацію (час відправлення, час у дорозі, марку авто, кількість вільних місць, ціну за одне місце та ін.) про поїздки в будь-якому напрямку. Дізнатися більше

Якщо вас зацікавила пропозиція, напишіть нам на ua-partners@blablacar.com і ми відповімо на всі ваші запитання.

Для чого розповідати про райдшеринг?

Розміщення віджету райдшерингу на сайті – це вигідна додаткова послуга, яка сподобається вашій аудиторії, а також допомагає у захисті навколишнього середовища. Заохочення розділити спільні поїздки – це чудова ідея для вашої компанії, гостей та планети!

Якщо у вас є питання або пропозиції – надсилайте їх на адресу ua-partners@blablacar.com ми відповімо вам в найкоротші терміни.

Find out more about

Що нового?

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride