Українці зможуть заощадити більше з WOG та BlaBlaCar

Українці зможуть заощадити більше з WOG та BlaBlaCar

Власники авто ще істотніше знизять витрати під час поїздки, скориставшись пропозиціями від двох компаній

Найбільший у світі райдшеринговий сервіс BlaBlaCar і національна мережа автозаправних комплексів WOG оголошують про старт партнерства, в рамках якого українці зможуть подорожувати вигідніше і комфортніше. Так, користувачі райдшерингового сервісу зможуть економити на пальному ще більше завдяки спеціальним пропозиціям від мережі АЗК WOG.

Орієнтуючись на запити і побажання користувачів, а також на популярність подорожей на автомобілях, сервіс BlaBlaCar спільно з мережею АЗК WOG ретельно пропрацювали механіку співпраці, яка дозволить українцям ще істотніше знизити витрати під час поїздки, скориставшись пропозиціями від двох компаній.

bbc-wog-blog

Так, водіям, які заправляються на АЗК WOG, запропонують вирушати у подорожі на власному авто разом із попутниками, яких можна легко знайти через BlaBlaCar. А водіям, які вже користуються сервісом BlaBlaCar, мережа АЗК WOG запропонує вигідні умови — знижки на пальне, смачну каву та фірмові страви для комфортного відпочинку під час подорожі. Інформація про спеціальні пропозиції буде надсилатися водіям на електронну адресу, яку вони вказують під час реєстрації на BlaBlaCar.

Наприклад, власники авто, які з’їздили з попутниками з BlaBlaCar вперше, отримають моментальну знижку на пальне у розмірі 2 грн/л, а також комплімент у вигляді кави на АЗК WOG. Спектр знижок і пропозицій поступово розширюватиметься, а детальна інформація про спеціальні пропозиції буде надсилатися водіям на електронну адресу, яку вони вказують під час реєстрації на BlaBlaCar.

Олексій Лазоренко, керівник BlaBlaCar в Україні та Росії: «Ми постійно працюємо над впровадженням продуктів і партнерських програм, які зможуть зробити поїздки наших користувачів вигіднішими і зручнішими. Співпраця BlaBlaCar і WOG — це ще одна можливість для наших користувачів платити за пальне ще менше і при цьому подорожувати частіше. У довгостроковій перспективі ми плануємо радувати наших користувачів регулярними вигідними пропозиціями».

Віталій Ткаченко, директор з маркетингу АЗК WOG: «Це стратегічний крок, ми розширюємо програму лояльності WOG поза рамками мережі, підключаючи інших партнерів, різні суміжні бізнеси, що нададуть українцям, нашим клієнтам, нові можливості, нові опції заощадження і вигідних пропозицій. Співробітництво з BlaBlaCar — нестандартне для нас партнерство, символічний приклад кооперації двох впливових сервісів. Ми очікуємо, що аудиторія BlaBlaCar оцінить зручність автозаправних комплексів WOG як місць найкращого відпочинку в дорозі. Адже саме тут є все необхідне водію: високоякісне пальне, смачна їжа та напої, класний сервіс».

Про сервіс BlaBlaCar

BlaBlaCar – найбільший в світі райдшеринговий сервіс (сайт і мобільний додаток для iOS і Android) для здійснення міжміських поїздок, надійна спільнота попутників, що об’єднує водіїв і пасажирів з простою метою – подорожувати вигідно і зручно. Водій пропонує попутникам частково розділити з ним дорожні витрати, не переслідуючи фінансової вигоди. Як результат, він компенсує більшу частину витрат на паливо, а пасажири подорожують дешевше, ніж за допомогою громадського транспорту.

Станом на вересень 2016 р. спільнота попутників BlaBlaCar перевищує 35 млн осіб в 22 країнах світу, а щороку понад 6 млн. подорожують разом. Україна є однією з найбільш швидко зростаючих країн у глобальній спільноті BlaBlaCar. Лише за останній рік на українській платформі зареєструвалось понад 1 млн. водіїв і пасажирів, які подорожують разом і розділяють витрати на пальне.

На ринок України BlaBlaCar вийшов на початку 2014 року, купивши успішний український стартап «Подорожники», і на сьогоднішній день стрімко розвивається. Детальніше: blablacar.com.ua. BlaBlaCar офіційно представлений в наступних 22 країнах: Бельгія, Бразилія, Великобританія, Угорщина, Голландія, Німеччина, Індія, Іспанія, Італія, Люксембург, Мексика, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Франція, Чехія та Хорватія.

Сайт | iOS | Android

Про АЗК WOG

Мережа автозаправних комплексів WOG – це найбільша українська монобрендова мережа АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів, що налічує близько 500 об’єктів у всіх областях України. Всі нафтопродукти у мережі WOG – виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережі WOG CAFE і WOG MARKET.

Сайт | iOS | Android

Find out more about

Що нового?

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride