Бери попутників і економ до 5 грн/л пального з ОККО

Бери попутників і економ до 5 грн/л пального з ОККО

Спільна акція BlaBlaCar, Fishka та АЗК «ОККО» продовжується у 2020

В минулому році спільна акція BlaBlaCar, Fishka та АЗК «ОККО» стала чи не найбільш популярною серед українських водіїв. Знижкою до 5,50 грн/л на пальне скористались понад 20 тисяч водіїв!

Надихнувшись вашими відгуками, ми вирішили продовжити співпрацю з Fishka та АЗК «ОККО» на весь 2020-й, щоб зробити ваші подорожі ще вигіднішими та приємнішими.

Які нарахування передбачені для водіїв

Для водіїв зі статусом «Амбасадор» додатково до персональної знижки балами на картку Fishka:

  • + 3 грн/л — бензин або ДП
  • + 0,30 грн/л — ГАЗ

Для водіїв зі статусами «Впевнений», «Досвідчений», «Експерт» додатково до персональної знижки балами на картку Fishka:

  • + 2 грн/л — бензин або ДП
  • + 0,20 грн/л — на ГАЗ

Пропозиція від BlaBlaCar та АЗК «ОККО» діє до 31 грудня 2020 року для українських водіїв, які є активними користувачами BlaBlaCar.

Зареєструйтесь на сайті Fishka за посиланням.

Як це працює

Щомісяця Андрій сідає в своє авто і вирушає з Києва до Львова, відвідати батьків. Щоб заощадити та цікавіше провести час в дорозі, він публікує поїздку на BlaBlaCar і обирає попутників, підтвердивши їхні запити на бронювання. Андрій – активний користувач сервісу, Амбасадор, якому довіряють. Сьогодні він дізнався про можливість зробити свої поїздки ще вигіднішими завдяки пропозиції від BlaBlaCar та мережі АЗК «ОККО».

Андрій вказав номер своєї картки Fishka* у спеціальному полі в профілі на BlaBlaCar і в цьому ж місяці здійснив поїздку з Києва до Львова і назад. Це близько 1200 км. В рамках пропозиції, за кожні 10 км, які проїхав Андрій хоча б з одним попутником, він отримає додаткову знижку на 1 літр пального на АЗК «ОККО» в наступному календарному місяці.

Тобто, в наступному місяці, заправивши свій автомобіль до 120** літрів, Андрій отримає до 5,50 грн/л на свій рахунок Fishka (сума додаткового нарахування 3 грн/л та існуючої персональної знижки 2-3 грн/л).

* Fishka – це програма лояльності, карткою якої можна скористатись у понад 20 партнерів: ОККО, АЛЛО, Фуршет, Аптека Доброго Дня, lifecell, EasyPay та ін. Ви зможете отримувати бали за покупки з карткою та використовувати їх на знижку та цінні винагороди. Детальніше – на myfishka.com.

** Додаткове нарахування на картку Fishka доступне під час заправок автомобіля на будь-якій АЗК «ОККО» та за будь-яких обставин, у тому числі подорожей з попутниками чи поїздок по місту.

Офіційні правила акції доступні за посиланням.

Найчастіші запитання та відповіді:

  • У мене немає картки Fishka. Я можу скористатися знижкою?

Ви можете отримати онлайн картку Fishka за декілька хвилин, зареєструвавшись на сайті myfishka.com або у мобільному додатку. Після цього вкажіть номер вашої картки Fishka у спеціальному полі у профілі на BlaBlaCar.

  • Де потрібно вказати номер моєї картки Fishka?

У профілі на BlaBlaCar.com.ua. Зверніть увагу, що через мобільний додаток наразі ця можливість недоступна.

  • Хто може брати участь в пропозиції від BlaBlaCar та ОККО?

Взяти участь в пропозиції компаній можуть ті користувачі, які

     а) зареєстровані на BlaBlaCar як водії

     б) за допомогою української версії BlaBlaCar* опублікували та здійснили поїздки протяжністю від 10 км до         5000 км згідно умов сервісу разом з мінімум одним пасажиром, взятим за допомогою сервісу.

в) знайшли мінімум одного пасажира за допомогою сервісу та взяли його у поїздку

* Під українською версією BlaBlaCar мається на увазі сайт www.blablacar.com.ua або мобільний додаток з українською мовою.

  • Який термін дії пропозиції?

Термін дії пропозиції від BlaBlaCar і ОККО – до 31 грудня 2020 року.

  • У мене ще залишилися питання до вас. Як я можу їх задати?

Ми завжди відкриті для спілкування і готові допомогти вам. Напишіть нам в службу підтримки або на офіційних сторінках в соціальних мережах (Facebook або Instagram).

Організатори мають право відмовити в участі в Акції без пояснення причин будь-кому, хто порушує встановлені правила, у тому числі, намагається отримати неправомірну вигоду від участі в Акції.

Дізнатись більше

Ігри і Акції

Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Прочитайте нашу політику Cookie

Запропонувати поїздку