Знижки на автобусні поїздки для дітей, студентів та пенсіонерів

Знижки на автобусні поїздки для дітей, студентів та пенсіонерів

Пасажири на BlaBlaCar тепер можуть скористатися пільговими знижками до -50% на автобусні квитки. Знижки діють для студентів та пенсіонерів, а також для дітей і підлітків до 14 років.

Хто може скористатися пільговими знижками?

Знижки поширюються на дітей та підлітків і залежать від віку. Пасажир віком від 0 до 6 років вважається дитиною, а від 7 до 14 років — підлітком.  

Також знижками можуть скористатися пасажири, якщо вони мають статус студента чи пенсіонера.

Як купити автобусний квиток із пільговою знижкою?

Квитки зі знижкою можна купити в мобільному застосунку та на сайті BlaBlaCar. Для отримання знижки потрібно ввести в пошук бажаний автобусний маршрут та додати пільгову знижку для себе або іншого пасажира, який з вами подорожує.

Пільгові знижки надаються перевізниками, тому їхня наявність та розмір можуть варіюватись від одного автобусного оператора до іншого і досягати -50%.

Після купівлі квитка, при посадці на автобус пасажири мають показати документ, який підтверджує їхній пільговий статус, наприклад: студентський квиток для студентів, пенсійне посвідчення для пенсіонерів та ID-картка або свідоцтво про народження для дітей і підлітків.

Купити квиток

Find out more about

Події

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride