За декілька років безліч фотографій в осінньому листі стали своєрідним мемом та приводом для жартів. Ми вирішили не оминати цей факт та зробити жартівливу підбірку місць, які варто відвідати та зробити фото на згадку.
[quote ]Важливо: Зловживання осінніми фото може негативно вплинути на кількість лайків![/quote]
Разом з Hotels24.ua ми підібрали 9 красивих місць України, що варто відвідати. Навіть, якщо ви не фанат осінніх фото, а просто бажаєте відпочити та насолодитись природою, ця стаття стане вам у нагоді. Як добратись, де зупинитись та що подивитись? Відповіді на ці запитання ви знайдете у цьому матеріалі.
1. Парк Графа Шенборна
Чи знаєте ви, що цьому парку 18 століття лише три роки? Не дивуйтесь, адже точну копію парка Шенборнів було створено в урочищі Воєводино на Закарпатті. Справжнісінький водяний млин, 12 містків, величезне озеро і навіть календар друїдів у Кельтському саду восени виглядають просто неймовірно. Це ще та локація для вдалого знімка!
- Режим роботи: цілодобово.
- Вартість відвідування: вхід до парку безкоштовний, а от додаткові послуги (катання на кареті, ловля у ставку форелі та її приготування) оплачуються додатково.
- Адреса: Закарпаття, Перечинський р-н, с. Тур'я Пасіка.
2. Софіївка
Історія про Ромео та Джульєтту надто шаблонна? Ви просто не чули історії кохання прекрасної Софії та графа Потоцького, який створив заради неї шедевр паркового мистецтва на всі часи. Щоб навідатися до Софіївки, не треба довго придумувати привід. Цей парк неймовірно гарний, особливо в осінню пору. Тому приїздіть до Софіївки, де ви почуєте про пані Софію від місцевого гіда, проплаваєте на човні підземною річкою і погодуєте лебедів.
- Режим роботи: з квітня по листопад, з 9.00 по 18.00.
- Вартість відвідування: квиток для дорослих — 30 грн, для дітей — 20 грн.
- Адреса: м. Умань, вул. Київська, 12-а (старий вхід - вул. Садова, 55).
3. Київський ботанічний сад
Хтось обожнює весняний бузок, комусь до вподоби величезні дерева, а дехто лиш чекає осені, щоб заполонити особисті сторінки у соціальних мережах фотографіями серед жовтого листя. Ця краса впродовж року чекає всіх охочих до фотографій в столичному ботанічному саду.
- Режим роботи: 8:30-21:00 (взимку - до сутінок).
- Вартість відвідування: квиток для дорослого - 30 грн, для дітей шкільного віку - 10 грн, для дітей віком до 7 років - безкоштовно
- Адреса: м. Київ, вул. Тімірязєвська, 1.
4. Водоспад Шипіт
Ця перлина Карпат приваблює у будь-яку пору року. Повноводний каскад з усіх боків оточений густим лісом, котрий восени перетворюється на золотавий масив. Кажуть, якщо добре прислухатись, можна почути в шумі води фразу «Псс-с-с… гарне фото не бажаєш? А якщо знайду?».
- Режим роботи: Цілодобово.
- Вартість відвідування: 25 гривень.
- Адреса: с. Пилипець, ур. «Грунок»
5. Чернівецький національний університет
Колишня резиденція Буковинських митрополитів, також відома як український Хогвартс, приваблює туристів з усіх куточків країни, та навіть стала локацією для фільму «Тіні незабутих предків» - своєрідної алюзії на твір Коцюбинського. Чудовий парк на території університету, неймовірної краси будівлі стануть ідеальним фоном для фотографії.
- Режим роботи: 9:00-17:00.
- Вартість відвідування: 30 грн
- Адреса: м. Чернівці, вул. М. Коцюбинського, 2
6. Полонина Боржава
Боржавські полонини восени виглядають просто неймовірно. Часом може здатись, що земля просто встелена червонястим махровим килимом, на якому так і хочеться розлягтися. Фото багряних гір, без сумніву, стане видатним об’єктом у вашій колекції.
- Режим роботи: цілодобово.
- Вартість відвідування: безкоштовно.
- Адреса: полонина лежить між річками Віча та Ріка в межах Закарпатської області.
7. Парк-заповідник Феофанія
Територія парку встелена сіткою тоненьких стежок, а доглянуті озера і містки ваблять відвідувачів. Але ви не були в Феофанії, якщо не маєте фотографії у славнозвісній альтанці з зеленим куполом. Тому варто приділити час та зробити тут фото у всій красі. Ну і на містку. І ще біля дерева. І біля куща...
- Режим роботи: з 8:00 до 23:00.
- Вартість відвідування: 10 грн.
- Адреса: м. Київ, вул.Академіка Лебедева.
8. Центральні вулиці Львова
Середньовічний Львів восени починає дихати прохолодою, що робить готичні будівлі ще загадковішими. Бруківка, старовинні будинки, яскраві дерева і безліч місць, де можна сфотографуватися. А вночі, коли спалахують вуличні ліхтарі, місто Лева стає таємничим та прекрасним, але пам’ятайте, що в темряві жовте листя не дуже легко роздивитись!
- Режим роботи: гуляти містом можна цілодобово.
- Вартість відвідування: безкоштовно.
- Адреса: м. Львів, Галицький район.
9. Ужгородська філармонія
Ця незвична будівля вирізняється з-поміж інших своїм надзвичайним архітектурним стилем. Усі, хто хоч раз гуляв вулицями Ужгорода, обов’язково згадають про цю дивовижну споруду чи покажуть фото на фоні червонястих стін біля набережної. Кажуть, що місцеві жителі носять таке фото з собою.
- Режим роботи: 10:00-20:00.
- Вартість відвідування: огляд пам’ятки безкоштовний.
- Адреса: м. Ужгород, пл. Театральна 10.
Схожі статті