Що нового про нас

What's new

Онлайн продажі автобусних квитків зросли на 40%

В 2021 році онлайн продажі автобусних квитків зросли на 40%, середня вартість квитка зменшилась, а основні міста для поїздок — Київ, Одеса, Харків та Львів.

Новий VP Engineering очолив другий за величиною інжиніринговий хаб BlaBlaCar – в Києві

Київ став ще одним містом, де BlaBlaCar зосередив велику команду технічних фахівців.

BlaBlaCar пропонує всім своїм співробітникам стати акціонерами

BlaBlaCar, найбільша у світі платформа для поїздок, представила нову політику участі співробітників в акціонерному капіталі. Її мета – підвищити лояльність команд і залучити нові таланти, в тому числі в Україні.

Українці стали більше ходити пішки, їздити за місто і брати попутників: опитування BlaBlaCar

BlaBlaCar провів глобальне дослідження серед користувачів з 6-ти країн, щоб дізнатися, як пандемія Covid-19 вплинула на потреби та звички людей, змінила їхні поїздки та подорожі.

Навесні 2021 попит на поїздки з попутниками виріс на 18%: BlaBlaCar запускає нові функції

BlaBlaCar фіксує зростання попиту навесні 2021 на поїздки з попутниками на власних автомобілях. Також BlaBlaCar оголошує про запуск технології Boost, нової функції, яка подвоює шанси автовласника знайти попутників.

BlaBlaCar повідомляє про придбання української компанії Octobus

Завдяки спільним зусиллям Octobus і BlaBlaCar автобусні перевізники отримають ключовий функціонал, який допоможе їм бути конкурентоспроможними і збільшувати темпи розвитку в поточних ринкових умовах.

BlaBlaCar побудує інжиніринговий хаб в Україні

Українські розробники будуть працювати над розвитком і масштабуванням автобусного маркетплейса, завдання якого — стати глобальним продуктом для 100 млн людей, користувачів BlaBlaCar.

Продуктивність і мотивація під час локдауна: досвід BlaBlaCar

На початку пандемії Covid-19 BlaBlaCar перевів понад 500 співробітників в 8-ми країнах в віддалений формат роботи. Віра Кліманова, HR директор BlaBlaCar, розповіла, яку стратегію обрала компанія, щоб максимально зберегти продуктивність і мотивацію своїх співробітників.

Куди їдуть українці влітку 2020-го: аналітика від BlaBlaCar

Завдяки понад 50 000 різних місць зустрічі в Україні в липні, щільність мережі BlaBlaCar дозволяє точно вивчити тенденції поїздок українців на літні канікули.

Стосовно запитів від ЗМІ звертайтесь до Юлії Крупенко (yuliia.krupenko@blablacar.com).
For more information and downloads, please see:
Download Center

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride