Що нового про нас

What's new

До 30 літрів в одне авто: спеціальні умови для водіїв BlaBlaCar на АЗК «ОККО»

BlaBlaCar разом з партнерами — програмою лояльності Fishka та мережею АЗК «ОККО» збільшує ліміт пального для водіїв. Відтепер водії BlaBlaCar мають змогу заправити до 30 літрів пального в мережі АЗК «ОККО» за одне відвідування.

BlaBlaCar долучився до ініціативи #підвезуЗСУ, що допоможе українським захисникам безкоштовно та швидко пересуватись країною

Користувачі спільноти BlaBlaCar започаткували ініціативу #підвезуЗСУ, щоб допомогти українським військовим пересуватись безкоштовно і швидко.

BlaBlaCar підтримує українців та припиняє розвиток бізнесу в Росії

У зв'язку з нападом Росії на Україну та відповідно до санкцій, запроваджених ЄС проти Росії, компанія BlaBlaCar оголошує про припинення розвитку бізнесу в Росії.

Як біженці з України можуть подорожувати автобусами BlaBlaCar?

Якщо ви прибуваєте з України та потребуєте транспорту в Західній Європі, BlaBlaCar допоможе вам безкоштовно подорожувати автобусом.

Давайте допоможемо один одному: Як шукати волонтерів та тих, хто потребує транспорту за допомогою BlaBlaCar

У цих вийняткових обставинах, ми знаємо, що багато хто з користувачів хочуть допомогти один одному, тому вжили певних заходів на платформі.

BlaBlaCar долучився до кампанії з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, яку проводить Національний банк України

BlaBlaCar став генеральним партнером інформаційної кампанії з платіжної безпеки #ШахрайГудбай від Національного банку України. Мета кампанії – поліпшити обізнаність громадян щодо безпечної поведінки в інтернеті, а також нагадати про основні правила безпеки безготівкових розрахунків.

Роман Мірошніченко, ex-Uber і ex-Didi, став новим генеральним директором BlaBlaCar в Україні. Олексій Лазоренко завершує кар’єру в BlaBlaCar, після 8 років співпраці з компанією

Київ, 31.01.2022 – BlaBlaCar, найбільший маркетплейс для автодорожніх поїздок, який об'єднує поїздки з попутниками та на автобусах, призначив Романа Мірошніченко на посаду генерального директора в Україні.

В топі Західна Україна: майже півмільйона українців поїдуть на Різдво з попутниками

BlaBlaCar фіксує підвищений попит на поїздки на новорічні свята — майже півмільйона українців запланували поїздки з попутниками та на автобусах.

Користувачі BlaBlaCar в Україні зможуть зазначити в профілі наявність COVID-документа

Тепер кожен користувач BlaBlaCar в Україні зможе дати згоду надати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест при зустрічі з попутниками або при посадці в автобус.

Стосовно запитів від ЗМІ звертайтесь до Юлії Крупенко (yuliia.krupenko@blablacar.com).
For more information and downloads, please see:
Download Center

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride