Що нового про нас

What's new

Їжаки, єноти, мініпіги: з якими тваринами подорожують українці?

28 травня 2024, Київ — Сьогодні в Україні більш ніж половина власників беруть улюбленців у поїздки, а 83.5% мандрівників на BlaBlaCar позитивно або нейтрально ставляться до тварин в авто. Такі результати опитування про подорожі з домашніми улюбленцями, яке у квітні 2024 року провів BlaBlaCar, найбільший маркетплейс для спільних поїздок на авто та автобусом.

BlaBlaCar оновив функцію “Тільки для жінок” – що змінилося?

21 травня 2024, Київ — BlaBlaCar оновлює функцію “Тільки для жінок”, з якою жінки можуть вибирати спільні поїздки лише з іншими жінками, якщо вони цього хочуть, і це допоможе їм почуватися комфортніше. Найбільший маркетплейс для автодорожніх подорожей розширив функцію, зробивши її зручнішою та доступнішою для користувачок.

На BlaBlaCar з’явились знижки на автобусні поїздки для дітей, студентів та пенсіонерів

14 травня 2024, Київ — Пасажири на BlaBlaCar тепер можуть скористатися пільговими знижками до -50% на автобусні квитки. Знижки діють для студентів та пенсіонерів, а також для дітей і підлітків до 14 років.

BlaBlaCar в Україні та ще 7-ми країнах ЦСЄ очолить новий CEO

2 травня 2024, Київ — Ринки Центральної та Східної Європи, у тому числі офіс BlaBlaCar в Україні, очолив Ольгерд Шилейко, який раніше обіймав посаду CEO BlaBlaCar у Польщі. Ольгерд відповідатиме за розвиток бізнесу в Україні та ще 7 країнах регіону, зокрема в Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Хорватії, Угорщині та Сербії.

BlaBlaCar залучив €100 мільйонів інвестицій на розвиток

Париж, 3 квітня 2024 р. – BlaBlaCar залучив 100 мільйонів євро інвестицій, які спрямує на розвиток компанії та зміцнення свого статусу світового лідера у сфері спільних поїздок. Компанія також повідомила про досягнення прибутковості протягом останніх 24 місяців. Це початок нового етапу зростання BlaBlaCar.

До Європи на власному авто чи відпочинок вдома: як українці планують відпустку у 2023 – дослідження BlaBlaCar

27 червня, Київ — Понад половина українців почала подорожувати менше, водночас 80% їздили у туристичну мандрівку принаймні один раз від початку повномасштабної війни. Лише 12% українців цьогоріч планують літню відпустку за кордоном, а третина — обирає відпочинок в Україні. Такі дані дослідження BlaBlaCar, найбільшого маркетплейса для автодорожніх подорожей, який об'єднує поїздки з попутниками та на автобусах.

Війна прискорила тренд переходу автобусного ринку в онлайн, – інтерв’ю з BlaBlaCar

Генеральний директор BlaBlaCar в Україні Роман Мірошніченко про тренди на ринку карпулінга та автобусних перевезень.

Україна потребує допомоги більше ніж раніше. BlaBlaCar та Superhumans Center оголосили про збір коштів на протезування для українців, які постраждали від війни

BlaBlaCar та ГО Superhumans оголошують про партнерство та міжнародний збір коштів на протезування для українців, які постраждали від війни.

Понад 71 тисяча вільних місць у своїх авто, благодійні поїздки для ЗСУ та повні баки бензину – спільнота BlaBlaCar ділиться підсумками 2022 року

BlaBlaCar, найбільший маркетплейс для автодорожніх поїздок, який об'єднує поїздки з попутниками та на автобусах, підсумовує 2022-й та ділиться статистикою добрих справ українців, які підтримували один одного протягом року.

Стосовно запитів від ЗМІ звертайтесь до Марини Пухової ([email protected]).
For more information and downloads, please see:
Download Center

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride