Що нового про нас

Що нового

BlaBlaCar повідомляє про придбання української компанії Octobus

Завдяки спільним зусиллям Octobus і BlaBlaCar автобусні перевізники отримають ключовий функціонал, який допоможе їм бути конкурентоспроможними і збільшувати темпи розвитку в поточних ринкових умовах.

BlaBlaCar побудує інжиніринговий хаб в Україні

Українські розробники будуть працювати над розвитком і масштабуванням автобусного маркетплейса, завдання якого — стати глобальним продуктом для 100 млн людей, користувачів BlaBlaCar.

Продуктивність і мотивація під час локдауна: досвід BlaBlaCar

На початку пандемії Covid-19 BlaBlaCar перевів понад 500 співробітників в 8-ми країнах в віддалений формат роботи. Віра Кліманова, HR директор BlaBlaCar, розповіла, яку стратегію обрала компанія, щоб максимально зберегти продуктивність і мотивацію своїх співробітників.

Куди їдуть українці влітку 2020-го: аналітика від BlaBlaCar

Завдяки понад 50 000 різних місць зустрічі в Україні в липні, щільність мережі BlaBlaCar дозволяє точно вивчити тенденції поїздок українців на літні канікули.

BlaBlaCar адаптує свій сервіс і вводить нові заходи безпеки під час поїздок

Після декількох місяців обмежених поїздок і на тлі поступового відновлення міжміських поїздок урядом України, BlaBlaCar адаптує свою платформу до нової реальності, зосередившись на безпеці поїздок.

BlaBlaCar запускає BlaBlaHelp

Безкоштовний мобільний додаток, який об'єднує користувачів BlaBlaCar з тими, кому потрібна допомога з купівлею продуктів під час розповсюдження Covid-19.

COVID-19: BlaBlaCar в Україні тимчасово призупинить всі автобусні маршрути

Згідно з рішенням уряду України від 16 березня 2020 року про заборону пасажирських перевезень, BlaBlaCar тимчасово призупинить всі внутрішні і міжнародні автобусні маршрути, в тому числі на платформі Busfor, починаючи з 18 березня 2020 р.

BlaBlaCar розпочинає продавати онлайн-квитки на автобуси в Україні

Від лютого 2020 року на українській платформі BlaBlaCar з'явилася функція покупки квитків на автобуси, яка забезпечується технологіями Busfor.

BlaBlaCar закрив угоду з купівлі Busfor

На українській платформі BlaBlaCar інтеграція продуктів відбудеться на початку 2020 року

Стосовно запитів від ЗМІ звертайтесь до Юлії Крупенко (yuliia.krupenko@blablacar.com).
Для детальнішої інформації і завантаження, будь ласка, перейдіть:
Завантажити ресурси

Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Прочитайте нашу політику Cookie

Запропонувати поїздку