BlaBlaCar адаптує свій сервіс і вводить нові заходи безпеки під час поїздок

BlaBlaCar адаптує свій сервіс і вводить нові заходи безпеки під час поїздок

Після декількох місяців обмежених поїздок і на тлі поступового відновлення міжміських поїздок урядом України, BlaBlaCar адаптує свою платформу до нової реальності, зосередившись на безпеці поїздок.

Після декількох місяців обмежених поїздок і на тлі поступового відновлення міжміських поїздок урядом України, BlaBlaCar адаптує свою платформу до нової реальності, зосередившись на безпеці поїздок.

Як і для багатьох інших компаній транспортної індустрії, COVID-19 безпосередньо вплинув на роботу BlaBlaCar. У березні 2020 го року, BlaBlaCar попросив 90 мільйонів своїх користувачів тимчасово припинити подорожувати і використовувати платформу лише для виняткових і термінових поїздок. Крім цього, слідуючи рішенням уряду України від 16 березня 2020 го року про заборону пасажирських перевезень, BlaBlaCar тимчасово призупинив всі автобусні поїздки, в тому числі і на платформі Busfor.

Сьогодні на тлі поступового відновлення міжміських поїздок урядом України, BlaBlaCar оголошує про поліпшення і нові функції на платформі, які допоможуть користувачам дотримуватися необхідних заходів безпеки і дбати про своє здоров’я.

Щоразу під час публікації або бронювання поїздки, BlaBlaCar буде нагадувати кожному користувачеві про рекомендації з безпеки, включаючи: не їхати в разі виникнення симптомів, бути в масці, дотримуватися безпечної дистанції, не вітатися за руки.

Автобусні поїздки на BlaBlaCar і Busfor

Згідно з рішенням уряду України, автобусні поїздки теж поступово повертаються до нормального режиму роботи. Квитки доступні для покупки на сайті і в мобільному додатку BlaBlaCar. Зверніть увагу, що згідно з рішенням МОЗ України, наразі не у всіх областях доступні автобусні поїздки. Щоб допомогти пасажирам подорожувати безпечно, ми нагадуватимемо пасажирам про дотримання рекомендацій з безпеки, включаючи: не їхати в разі виникнення симптомів, бути в масці, дотримуватися безпечної дистанції, не тиснути руки. Крім того, ми нагадуємо нашим партнерам-перевізникам про необхідність дотримуватись важливих заходів безпеки, як: регулярна дезінфекція салону, температурний скринінг пасажирів, масковий режим, тощо.

Карпулінгові поїздки

Карпулінг (або поїздки з попутниками) – це спосіб пересування, який мінімізує кількість контактів з людьми, а значить такий тип подорожей є актуальним в пост-карантинний період.

Щоб підвищити рівень безпеки під час поїздки, BlaBlaCar оголосив своїм користувачам про нову функцію “Лише 1 людина, котра сидітиме позаду”: щоб дотримуватися соціального дистанціювання в автомобілі, водії можуть взяти тільки одного пасажира, який буде сидіти на задньому сидінні.

BlaBlaHelp

У квітні 2020 го року BlaBlaCar оголосив про запуск BlaBlaHelp (iOS, Android), безкоштовний додаток для допомоги один одному з покупкою товарів першої необхідності під час поширення COVID-19. На сьогоднішній день програма нараховує більше 35 000 користувачів і продовжує свою роботу. BlaBlaCar пропонує своїм користувачам поділитися додатком з тими, кому може знадобитися допомога.

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride