Користувачі BlaBlaCar в Україні зможуть зазначити в профілі наявність COVID-документа

Користувачі BlaBlaCar в Україні зможуть зазначити в профілі наявність COVID-документа

Тепер кожен користувач BlaBlaCar в Україні зможе дати згоду надати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест при зустрічі з попутниками або при посадці в автобус.

27.10.2021 – Після прийняття 21 жовтня 2021 р. Кабінетом Міністрів України нових правил міжміських пасажирських перевезень, сервіс BlaBlaCar додав новий функціонал для своїх користувачів – можливість вказати наявність Covid-документів у профілі. Це зробить поїздки з попутниками або автобусами більш надійними та безпечними. Крім України, така функція доступна ще користувачам BlaBlaCar у Франції. 

Тепер кожен користувач BlaBlaCar в Україні зможе дати згоду надати сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест при зустрічі з попутниками або при посадці в автобус. Таким чином, українці зможуть обирати майбутню поїздку з більшою впевненістю та довірою, убезпечити себе та тих, з ким вони подорожують.

Як додати Covid-документи у профіль на BlaBlaCar?

  1. Відкрити сайт або мобільний застосунок BlaBlaCar.
  2. Перейти в налаштування особистого профілю і обрати опцію “Змінити параметри поїздки”.
  3. Серед перерахованих параметрів вибрати “Covid-документ” та зазначити один з можливих варіантів:
  • За потреби можу пред’явити сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест під час виїзду.
  • Я не хочу пред’являти сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест під час виїзду.

Якщо користувач готовий пред’явити сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, ця інформація буде доступною для інших користувачів спільноти. Крім нововведень, BlaBlaCar продовжить нагадувати користувачам про необхідність дотримуватись санітарних інструкцій та носити маски під час спільних поїздок.

“У період пандемії Covid-19 усі наші інновації спрямовані на підвищення рівня безпеки користувачів. Функція Covid-документ вже кілька місяців працює у Франції та довела свою ефективність та затребуваність, а тепер стала актуальною і для України. Основне наше завдання – допомогти користувачам спланувати та провести поїздку максимально спокійно, безпечно та з турботою до оточуючих”, – коментує Олексій Лазоренко, Генеральний директор BlaBlaCar в Україні.

Про BlaBlaCar

BlaBlaCar — це найбільша в світі платформа для поїздок, заснована на співтоваристві людей, що дозволяє 100 мільйонам користувачам подорожувати по 22 країнам світу. BlaBlaCar використовує технології, щоб заповнити вільні місця в дорозі, об’єднуючи користувачів, які шукають поїздки з попутниками або на автобусі, і роблячи поїздки більш доступними і зручними. BlaBlaCar скорочує викиди CO2 на 1,6 млн тонн і об’єднує більше 120 млн людей щорічно. Для додаткової інформації: www.blablacar.com.ua

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride