Навесні 2021 попит на поїздки з попутниками виріс на 18%: BlaBlaCar запускає нові функції

Навесні 2021 попит на поїздки з попутниками виріс на 18%: BlaBlaCar запускає нові функції

BlaBlaCar фіксує зростання попиту навесні 2021 на поїздки з попутниками на власних автомобілях. Також BlaBlaCar оголошує про запуск технології Boost, нової функції, яка подвоює шанси автовласника знайти попутників.

Київ, 20.05.2021: BlaBlaCar, найбільша у світі платформа для поїздок, фіксує зростання попиту навесні 2021 на поїздки з попутниками на власних автомобілях. У період з січня по квітень 2021 в Україні кількість бронювань на платформі зросла на 18% в порівнянні з докризовим 2019-м. Також BlaBlaCar оголошує про запуск технології Boost, нової функції, яка подвоює шанси автовласника знайти попутників.

Попри частковий весняний локдаун, кількість автомобільних поїздок в січні-квітні 2021 зросла на 18% в порівнянні з цим же періодом 2019 року. Активність українців зростає та у 2021 році карпулінг відновлює свою популярність. Це пов’язано з послабленням карантинних обмежень в Україні й початком пікового для платформи літнього сезону. Також, такий тип переміщень мінімізує кількість контактів з людьми, що робить його популярним в посткарантинний період.

Технологія «Boost» допомагає водіям економити на дорозі

Після кількох місяців досліджень, розробки й тестування BlaBlaCar запускає нову функцію Boost. Вона відправляє водіям спеціальні запити на бронювання, щоб забрати пасажирів за їхнім маршрутом. Таким чином, автовласник подвоює шанси знайти попутників, що дозволяє йому додатково заощадити. Функція Boost вже працює і доступна всім користувачам української платформи BlaBlaCar.

Boost розширює можливості також і для пасажирів. Нова технологія дозволяє їм бронювати місця в автомобілях водіїв, що перебувають поблизу. Це прискорює процес пошуку і допомагає дістатися швидше до місця призначення.

Більше ніж 85% українців живуть в невеликих населених пунктах, звідки не завжди зручно виїхати. У цьому ми бачимо можливості й розробляємо рішення, які допоможуть автовласникам і пасажирам простіше та швидше знаходити один одного і подорожувати разом. Boost – це лише частина цілого набору нових функцій, розроблених BlaBlaCar під час кризи Covid-19.
- Олексій Лазоренко, Генеральний директор BlaBlaCar в Україні

Набір нових функцій допомагає зручніше і простіше подорожувати з попутниками

Під час кризи Covid-19 BlaBlaCar прискорила впровадження інновацій в рамках своєї довгострокової стратегії. Крім технології «Boost», BlaBlaCar пропонує 3 нові функції, що допомагають зручніше і простіше подорожувати з попутниками:

Водії можуть персоналізувати свій маршрут, щоб знайти пасажирів по дорозі. Водії можуть перенести маршрут у свій улюблений додаток GPS і знаходити попутників простіше. Користувачі iOS можуть перевести додаток в темний режим для економії заряду батареї.

Про BlaBlaCar

BlaBlaCar — це найбільша у світі платформа для поїздок, заснована на спільноті людей, що дозволяє понад 90-ьом мільйонам користувачів подорожувати по 22 країнам світу. BlaBlaCar використовує технології, щоб заповнити вільні місця в дорозі, об’єднуючи користувачів, які шукають поїздки з попутниками або на автобусі, і роблячи поїздки більш доступними та зручними. BlaBlaCar щорічно скорочує викиди CO2 на 1,6 млн тонн і об’єднує більше ніж 120 млн людей. Для додаткової інформації: www.blablacar.com.ua

Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Прочитайте нашу політику Cookie

Запропонувати поїздку