BlaBlaCar побудує інжиніринговий хаб в Україні

BlaBlaCar побудує інжиніринговий хаб в Україні

Українські розробники будуть працювати над розвитком і масштабуванням автобусного маркетплейса, завдання якого — стати глобальним продуктом для 100 млн людей, користувачів BlaBlaCar.

Київ, 08.04.2021 — BlaBlaCar, найбільша в світі платформа для автодорожніх поїздок з центральним офісом у Франції, розгорне в Україні масштабний інжиніринговий хаб. Українські розробники будуть працювати над розвитком і масштабуванням автобусного маркетплейса, завдання якого — стати глобальним продуктом для 100 млн людей, користувачів BlaBlaCar.

Чому Україна

В кінці 2019 го року BlaBlaCar в Україні вийшов за рамки поїздок з попутниками і придбав Busfor, найбільший агрегатор автобусних поїздок в Центральній і Східній Європі. Придбання дозволило BlaBlaCar отримати унікальні технології дистрибуції, бронювання та продажу автобусних квитків, на яких побудований автобусний маркетплейс. За допомогою команди українських інженерів і, в першу чергу, їх експертизі, BlaBlaCar зможе масштабувати продукт на інші країни і регіони, в тому числі, на країни Латинської Америки.

Олексій Лазоренко, Генеральный директор BlaBlaCar в Україні: “BlaBlaCar поставив перед собою амбітну мету – стати найбільшою в світі мультимодальною платформою для поїздок на будь-якому виді транспорту. Складно уявити досягнення цієї мети без сильної і ефективної команди. Ми знаємо, що в Україні є фахівці з потенціалом світового рівня, експертизою та досвідом, які здатні будувати глобальні продукти. Їх же ми б хотіли бачити частиною нашої команди”.

Сьогодні в інжиніринговій команді працює близько 20-ти людей. До кінця 2021-го року BlaBlaCar планує збільшити кількість технічних фахівців до 50-ти.

Над чим будуть працювати розробники

Команда розробників працюватиме над декількома завданнями. По-перше, це створення Global Distribution System (GDS) – системи, яка лежить в основі агрегатора автобусних поїздок. GDS дозволить автобусним перевізникам підключитися до BlaBlaCar і опублікувати свої поїздки, а пасажирам – бронювати і купувати квитки.

Друге завдання – це масштабування автобусного маркетплейса на інші країни. Сервісом BlaBlaCar користується понад 100 мільйонів людей в Західній і Східній Європі, Туреччині, Індії, Латинській Америці, які отримають різноманітність транспортних рішень.

Також інженери будуть безперервно працювати над поліпшенням продукту, створенням і підключенням нових функцій, які максимально задовольнять потреби перевізників та пасажирів, і зроблять пошук і покупку автобусних квитків простішим, зручнішим і надійнішим.

Як стати частиною команди BlaBlaCar

Уже зараз в компанії відкрито понад 13-ти вакансій для співробітників технічних спеціальностей. Це Java-розробники, QA фахівці, проектні та продуктові менеджери. В першу чергу, компанія націлена на амбітних фахівців, які зацікавлені працювати в міжнародній команді. Співробітники з України за день можуть брати участь у зустрічах з колегами з Бразилії, Німеччини, Іспанії або центрального офісу у Франції. Більшість позицій доступні для роботи в повністю віддаленому режимі.

Також в компанії створений певний рекрутинговий процес, який складається з етапів технічної кваліфікації, практичного завдання і декількох зустрічей з майбутніми колегами і керівниками.

By using our website, you accept that we use cookies to perform analytics and produce content & ads tailored to your interests. Read our policy on cookies usage

Offer a ride